Akce proběhne dne 8.7.2010 od 10 v Bikeparku který se nalézá v Marianských horách. Tuto akci mě napadlo udělat hlavně proto aby se Betoňák zviditelnil a dostal to co si zaslouží. A to je park plný lidí a různých akcí.Co se za tu dobu co park stojí změnilo?
Tak hlavně přistup úřadu který nám vyšel se vším vstříc Pozemek se napsal na mě, správci se stali lidi jako Kuna který komunikuje s úřadem a má asi největší respekt za to.Další správce je Lukáš Pastwo Pastva občan slovenské republiky pracující v Ostravě jezdící v Ostravě ale víkendy tráví ve svém parku na slovákách v NOVÉ BYSTRICI. A dále je tady Metan trial pod vedením Aleše Neničky, kluci se zeptali jestli nemam koušíček místa pro jejich betonovopaletové monstra. A ja jim to místo dal protože můžu.


Již se nebavíme o skateparku betonák, ale o bikeparku, takže pro kola uděláme všechno!!!

Plány jsou velké ale finance malé, oslovit sponzora v dnešní době není jednoduché, co si neuděláš sám(a) nemáš. Zatím se opravily staré dopady a vylepšily myslím si že docela dost, přibyl transfér do nadýchané hlíny, dále navážíme hlinu a chceme stavět dirty bohužel příjezdová cesta pro hlínu je jen jedna, a na ní by měly stát největší skoky.Takže navážet úplně naopak.


Mno ale tet k akci 8.7.2010 tou dobou od 10 proběhne příprava a od 13 otevření parku + piknik s oslavou mých narozenin.


Hrát nám bude sound system COCKROACH to nejlepší z drum and bassu určitě se máme na co těšit.Snad dojde i kouzelník v podobě nějakého toho fotografa.Takže kdo chce jen tak posedět pozewlit zajezdit či poslechnout music dívat se na triky bikerů či si zalozit na stěně je vítán.“

Díky a čau v betoňáku Filip Žena Kamidra

————————————————————————————————–

facebook betoňák