Park je nachystán na sobotní peklo a je vhodné dát posledních pár informací před akci. Pro registraci do závodu, je třeba vyplnit přihlášku - tu je možno stáhnout zde  u závodníků mladších osmnácti let je nutné ji nechat podepsat zákonným zástupcem. Prosím pokud máte možnost přihlášku si doma vytiskněte a  vyplněte - šetříte čas nám i sobě. Závodníkům bez registrace nebude umožněno trénovat. www.hcore3.com/prihlaska.xls  Startovné bude 50Kč a Monster Energy Drink k němu. Na místě bude přítomen RockStar Café stánek se sličnými barmankami a stánek s občerstvením.   Počasí je opět zaplaceno a vykoupeno zdravím organizátora takže sunshine celý víkend!

 

Co se příjezdu týče zadejte si do vašich GPS aparátu adresu  49°28'14.714"N, 18°4'54.853"E pokud nevlastníte aparát, jakmile vjedete do Zubří pokračujte stále rovně na místě znázorněném na obrázku se vydejte doleva, do kopce stále rozvně na stopce na horizontu také a jste v parku... Na spodní kamenité cestě jeďtě obezřetně kvůli výmolům!!   Parkovaní a stanování je u motokrosové trati, prosíme neničte ohraničení trati. Mapa areálu níže:

Parkováni bude možné díky domluvě s kolegy z OFF ROAD KLUBU Zubří na poli vedle motokrosové trati, stanování bude možné na poli v části blíže rozjezdové rampě. Prosím udržujte pořádek a svůj odpad odkládejte do přichystaných košů.