Náš bikepark byl podpořen v další vlně projektu O2 ThinkBig a proto posledních 14dní trávíme v parku s motorovou pilou a akuvrtačkou namísto kol. Začali jsme teréními úpravami, kde bagrista řádně protáhl svůj stroj a vytvořil dva zbrusu nové dopady na zpáteční řadě skoků po nortshore dropu – ty doplní nejspíše ještě v průběhu týdne dva dvoumetrové odrazy, které doplní náš parkový arzenál. Prokopal také kanály které zkvalitní odvod vody z parku a budou dále doplněny o drenážní trubky a nachystal metr hlubokou díru 5×5 pro novinku náš zbrusu nový Trampoobike!
Highlitem posledních týdnů byl však stěžejní bod našeho projektu a to rekonstrukce rozjezdové rampy která zabrala nejvíce práce a času. Původní překážka byla po pětiletech provozu v ještě horším stavu než jsme mohli tušit a dřevo jenž tvořilo plošinu mohlo s přehledem sloužit spíše k zahrádkářské činnosti kdy svým složením připomínalo hlínu – proto rekonstrukce přišla za pět minut dvanáct, posuďte sami z fotografií. Vše zdárně dopadlo – včera byl zapuštěn poslední vrut a nový rozjezd vypadá víc než dobře!
Velké díky patří všem co se přišli ukázat a přidat ruku k dílu speciálně bikepark teamu ve složení Pavel Havran, Martin Adámek a Ondra Krčmář kteří v parku bojovali i za nepříznivých podmínek.

Posledních pěkných dnů využijeme k vytvoření uzavíratelné trampoobike konstrukce, dokončení povrchu funboxu a vytvoření dvou odrazových ramp.. Buďte při tom!