Rok se s rokem sešel a jako vždy bude i letos Bikepark Zubří první sobotu v Srpnu hostovat již devátý ročník ortodoxního závodu Hcore Contest 8.
Ti nejlepší jezdci z celé ČR a zahraničí předvedou své umění v jednom z nejlepších bikeparků u nás, aby se poprali o exkluzivní ceny od sponzorů jako Vans, Nugget, Valmezbike, Monster a dalších.

Přichystán je klasický formát závodu v dirtjumpu bmx a mtb kol netradiční pumptrack battle. Nebude chybět spousta jídla a pití v režii vyhlášeného designového Rockstar cafe baru a hlavně večírek jak jinak než v rytmu kytar, kterému budou letos kralovat Made by Zero, polský hardcore band Protect this city, a punkrocková nálož od Bitter Groudns z holandska a lokální talenti z Valmezu – Secrets of Separation.

Jezdci se můžou těšit na hodnotné ceny od našich partnerů a všichni příchozí na nevšední adrenalinové odpoledne zakončené pořádnou dávkou kultury.

Připoj se a pozvi své kámoše na tuhle velkou show, FB událost zde

 

Adrenalinové odpoledne a kulturní večer v Zuberském bikeparku kde se můžete i letos těšit na ty nejlepší závodníky z oblasti freestyle MTB a BMX, bohatý doprovodný program a večerní koncerty našlapaných kapel! Takže 5.8.2017 není co řešit!

Bands:

Protect this City (PL) / Deathcore

https://protectthiscity.bandcamp.com/

Made by Zero / Metal

http://bandzone.cz/madebyzero

Bitter Grounds (NL) / Punk-rock

http://bittergrounds.nl/Secrets of Separation / Melodic-metalcore

http://bandzone.cz/secretsofseparation

Sledujte tuto událost pro další informace a nezapoměnte sdílet a pozvat své známe!

Kdo nestihl video z loňska může to napravit právě zde:

Hlavními partnery jsou: Vans, Valmez Bike a Nugget Facebook event: https://www.facebook.com/events/361027737615032/ Co se příjezdu týče zadejte si do vašich GPS aparátu adresu  49°28’14.714″N, 18°4’54.853″E pokud nevlastníte aparát, jakmile vjedete do Zubří pokračujte stále rovně na místě znázorněném na obrázku se vydejte doleva, do kopce stále rozvně na stopce na horizontu také a jste v parku… Na spodní kamenité cestě jeďte obezřetně kvůli výmolům!!

Parkovaní a stanování je možné na poli u motokrosové trati. Mapa areálu níže:

Kontakt na pořadatele Ing. Tomáš Kondělka tomka@hcore3.com http://hcore3.com