Je nám ctí představit vám nový video projekt Toma Zejdy – Dirty Odyssey…

Tomas Zejda – Kings of Xtreme
Dirty odyssey je nový projekt jednoho z předních českých MTB jezdců Tomáše Zejdy. V průběhu roku se můžete každý měsíc těšit na nový díl, sestříhaný ze záběrů z jeho cest po světe nejen ze závodů, show, párty, ale i ze staveb skoků a tréninků. Nakoukneme společně i na osobní život spojený s tréninkem, ve kterém nesmí chybět posilovna, plavání, ale i pořádná zdravá strava a mnohem více. Přiblížíme se “profesionálnímu” životu, který zahrnuje téměř většinu času v autě na cestách, včetně spaní v něm a dálší spousty neřešitelných situací.
Natáčení prvního dílu alias leden proběhl v německém městečku Leipzig na exhibici Kings of Xtreme, kde se neukázali pouze horská kola, ale i BMX , freestyle MX, čtyřkolky a sněžný skůtr. Jako vsuvka také street bikes a backflip na městském skůtru, což bylo až až pro dychtivé německé publikum.
Přestože se exhibice konala v Německu, sešla se na riders listu slušná parta českých zástupců jako Teodor Kováč, Libor Podmol, Tomáš Bárta, a Bian.
V prvním zahajujícím díle najdete sestřih “pouze” z jedné akce, ale v některých dílech můžete čekat sestřih z několika akcí právě daného měsíce.
Dirty Odyssey is brand new project from one of the leading Czech riders Tomas Zejda. During the year you can look forward to new episode every month, footage from allover the world everything from racing, show, party, to building jumps and workouts. Lets peek together on his personal life associated with training, where gym and swimming shouldnt be missing, supported by a strict diet and much more. Document will bring us closer to life of this „professional“ athlete, which is filled with spending days and nights in the car, on the road or sleeping in it and a lot of unsolvable situations.
Filming of the first part called January took place in the German town Leipzig during the Kings of Xtreme exhibition, which was not only about mountain biking but also included BMX, freestyle MX, ATVs, snowmobiles and many more stuff like street motorbikes and backflip on city scooter. That was more than enough for crazy German audience.
Although exhibition took place in Germany, plenty of names on the riders list were from Czech Rep. as Teodor Kováč, Libor Podmol, Tomas Barta and David „potatohead“ Bian.
Stay tuned for more action with new episodes at the end of every month!
music: Rudimental – Not Giving In